مهر دانا اولین طرحی است که با همکاری شبکه بانکی، دغدغه‌ی مالی بیمه‌گذاران را از بین برده و نیازهای بیمه‌ای آن‌ها را برطرف کرده است.

بیمه دانا شعبه آمل

سرپرست بیمه دانا منطقه ۱۰ به همراه مدیر بازرسی این سرپرستی از شعبه مرکزی آمل بازدید و از تلاشها و خدمات مدیریت و همکاران این شعبه تقدیر کرد.

ضیائی فرد در جریان این دیدار که در حاشیه بازدید از دفاتر نمایندگی های این شرکت انجام شد، با اعلام رضایت نماینده های این شرکت از خدمات مدیریت و پرسنل شعبه مرکزی آمل گفت: رضایت بیمه گذاران و سرعت در پرداخت خسارت، همواره مورد تاکید مدیران ارشد بیمه دانا می باشد.

وی با اشاره به طرح مهردانا که با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران در حال خدمت رسانی بیمه ای است افزود: بیمه دانا با ارائه تسهیلات در این طرح، خرید و پرداخت حق‌بیمه‌های بدنه و شخص ثالث را بسیار آسان کرده است.

ضیایی در ادامه تاکید کرد: مهر دانا اولین طرحی است که با همکاری شبکه بانکی، دغدغه‌ی مالی بیمه‌گذاران را از بین برده و نیازهای بیمه‌ای آن‌ها را برطرف کرده است.

قابل ذکر است که این طرح برای هریک از بیمه‌های بدنه، شخص ثالث، حوادث انفرادی، مسئولیت و آتش سوزی منازل مسکونی به صورت جداگانه قابل خریداری است و لزومی ندارد که برای خرید این طرح، هر ۴ رشته بیمه‌ای انتخاب شود.

 

بیمه دانا شعبه آمل

بیمه دانا شعبه آمل

بیمه دانا شعبه آملبیمه دانا شعبه آمل